Cariere

Cariere
  • RESPONSABILITATI:
    Director Vanzari Dolj/Mehedinti

    – Ofera consultanta tehnica de specialitate pe parcursul derularii contractelor pentru mentinerea bunei relatii cu clientii din portofoliu;
    – Planificarea si urmarirea activitatii de vizitare a clientilor, discutii cu acestia pentru identificarea corecta si completa a necesitatilor lor;
    – Prospectare piata si administrarea bazei de date;
    – Contacteaza si viziteaza fermierii din zona alocata urmarind vanzarea de input-uri din portofoliul companiei pentru cresterea volumului de vanzari;
    – Incheierea contractelor, urmarirea derularii acestora; negocierea termenilor contractuali;
    – Mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora;
    – Este responsabil de indeplinirea planului de vanzari anual si incasari realizate pe zona desemnata;
    – Dezvoltarea portofoliului de clienti activi prin vanzarea catre clienti noi;

  • CERINTE:
    – Cunostinte tehnice, practice si teoretice in sectorul agricol, in special in domeniul de inputuri si produse
    agricole;
    – Minim 3 ani experienta in zona alocata (prezinta avantaj candidatii cu portofoliu de clienti);
    – Excelente abilitati de vanzare, negociere, comunicare si relationare;
    – Loialitate, perseverenta, flexibilitate si multitasking;
    – Disponibilitate la deplasari, permis de conducere categoria B;
    – Abilitati operare Microsoft Office;
  • DESCRIEREA COMPANIEI
    Crezi ca poti recunoaste nevoile de inputuri agricole ale unui fermier? Esti o persona responsabila, cu experienta in vanzari?
    Iti doresti recunoasterea eforturilor si consideri ca poti face fata provocarilor?
    Daca raspunsul tau este DA, atunci alatura-te echipei noastre.
    Furnizor de servicii agronomice, tehnologii performante si sfaturi tehnice, Agrii combina excelenta siinovatia cu cele mai recente cercetari, pentru a asigura fermierilor un raspuns la provocarile agricole de astazi.
    Agrii valorifica profesionalismul agronomilor calificati pentru a oferi o expertiza si un sprijin inegalabil pentru sisteme agricole durabile si profitabile.
    www.agrii.ro
Comanda acum - 0756 055 481 preloader